אודות

תנו לנו לעזור לכם להתמקד במומחיות שלכם…

Red Dot Marketing™ הינה חלק מקבוצת ETERNITECH. הקבוצה מספקת קשת רחבה של פתרונות טכנולוגיים ושיווקיים – החל מאפיון הצרכים, דרך תכנון ובניית האתר שלכם, המשך בקידום אתרים ובניית הנוכחות הדיגיטלית שלכם, דרך שיווק דיגיטלי, שיווק ברשתות חברתיות, כתיבת תוכן באנגלית ועברית, שיווק נכנס INBOUND   MARKETING, SEO, יצירת לידים ועוד. אנו מספקים כתובת אחת שתעזור לכם להצליח במה שאתם עושים.

העובדים והשותפים של הקבוצה מביאים איתם עשרות שנים של ניסיון מעשי בשטח, ומשלבים יזמות, ניסיון, יצירתיות ומקצוענות כדי לעזור לכם לייצר יותר לידים ומכירותRDM מיישמת את השיטה של שיווק נקודה אדומה ™ שפותחה במשך מספר שנים על ידי סולי תמרי, מנהל ומשווק מנוסה ויזם סידרתי, כדרך לבלוט בתוך ים "הרעש הלבן" של השווקים. שיטה זו מייצרת יותר לידים בפחות כסף – דבר שמשפר את ה-ROI שלכם.

שירות מעל לכל, ויחס אישי

RDM עובדת עם כל לקוח במטרה קודם כל למצוא או לייצור את הנקודה האדומה שלכם. לאחר מיכן אנו משתמשים באותה נקודה אדומה בכל נושא ושירות שהלקוח צריך, בין אם בתכנון האתר ובנייתו, כתיבת תוכן איכותי, קידום חברתכם והבאת לקוחות אליכם.

RDM פועלת כמסגרת ייחודית הנקראת "חברות גמישות קשר ™ שהינו קונספט שפותח בארה"ב על ידי סולי תמרי, ומאפשר לחברות של קבוצת אטרניטק, יחד עם שותפים עסקיים נבחרים, לנצל ולמנף את ההתמקצעות הרבה של עולמינו הנוכחי על מנת לספק ללקוחותינו את הפתרונות הטובים והאפקטיביים ביותר. אנחנו גם מנהלי פרויקטים מוסמכים ומנוסים – אז אנחנו נדאג לביצוע – כדי שאתם לא תצטרכו לדאוג.

אנו נעזרים במדע, התנהגות אנושית, ומידע אנליטי ייחודי בכדי להביא לכם תוצאות!

 התקשרו אלינו היום לפגישת ייעוץ חינם על איך אתם יכולים לייצר יותר הזמנות עבור חברתכם. 09-3741244

בואו לפגוש את החברים הכי טובים החדשים שלך, הנינג׳ות שלנו

סולי תמרי
סולי תמריCEO שותף מייסד
חלק מהאנשים חושבים "מחוץ לקופסא", אנחנו משתדלים "להמציא את הקופסא".
סולי הינו אוטודידקט ומנהל פרויקטים מוסמך PMP. הוא מנהל מנוסה, כולל בשיווק, במכירות, ובכתיבת תכנים באנגלית ועברית (שפות אם). כמנכ"ל לשעבר של מספר חברות בארץ ובארה"ב, סולי מבין את צרכיו של הלקוח. יזם סידרתי שהקים מספר חברות. התמחות במחשבים, טכנולוגיה, מדע וחינוך.
סולי חותר לשפר את העולם. "אני מאמין ב"שורה תחתונה" כפולה – גם עסקי וגם חברתי".
שחר אלבג
שחר אלבגCTO שותף מייסד
בעל ניסיון מקצועי של מעל 15 שנה במגוון תחומים טכנולוגיים, החל מאלגוריתמים לעיבוד אותות ותמונות עבור הצבא – כולל 8200, דרך ניהול של צוותי פיתוח לאפליקציות ווב גדולות. שחר הינו יזם בלב ובמעש, ואיש בעל חזון וחלומות. שחר חושב "מחוץ לקופסא", והינו בעל אהבה רבה למשפחתו, לכלביו ולתכנות בשעות הקטנות של הלילה.
גיא ציזנר
גיא ציזנרמנהל תחום SEO קידום אתרים
תואר שני בהנדסת תוכנה וניהול פרויקטים באוניברסיטת סטיבנס בארה"ב. 11 שנות ניסיון בארץ ובארה"ב. מתמחה בשיווק באינטרנט בעיקר בתחום קידום אתרים (SEO ) ופעילות קישורים ממומנים .(SEM ) מתמחה בניהול קמפיינים בגוגל, אפיון אתרי אינטרנט, קידום אתרים בתוצאות האורגניות במנועי החיפוש. מוסמך גוגל לניהול קמפיינים ממומנים.
סמי סבין
סמי סביןראש תחום רשתות חברתיות
מומחה בפרסום ושיווק דיגיטלי. בעל 9 שנות ניסיון בניהול קמפיינים דיגיטליים מכווני תוצאות.
מקס לינצקי
מקס לינצקיראש תחום עיצוב גרפי, UI/UX
בוגר האקדמיה לעיצוב של ויצו בשנת 2005, כמעצב גרפי ומאייר. לאחר סיום לימודיו עבד מקס בסוכניות עיצוב שונות כשהוא מתמחה בפרסום, מיתוג ועיצוב מסחרי. בשבע השנים האחרונות מתמחה מקס בעיצוב אתרים, בחווית המשתמש UX/UI, ובמיתוג.
לורנה ורדוגו
לורנה ורדוגומנהלת קשרי לקוחות ופרויקטים
לורנה למדה מנהל עסקים באוניברסיטת דייגו פורטלס, צ'ילה. בישראל היא זכתה למיומנות ב PHP, ניהול אתרים, ושיווק מדיה חברתית. היא בן אדם מאד שמח וחיובי, ואוהבת לבלות את זמנה עם משפחתה וחבריה. מאד מאורגנת, מאד מקצועית, ותשמח מאד לטפל בכל פרויקט – תנו לה את המשימות, והיא תוודא שהן מתבצעות!
שרון בריל
שרון ברילמנהל שיווק ומכירות
אחראי על תחום המכירות בחברה עם הרבה שנות ניסיון בתחום המכירות והפיתוח העסקי. אוהב ספורט – במיוחד חדר כושר. מלא אמביציה ואנרגיה הן באספקט החברתי והן בפן העסקי. אקח את הרעיונות שלכם ואזניק אותם מנקודת הפתיחה ועד לנקודת הסיום!