שיווק באמצעות תוכן

מהו שיווק באמצעות תוכן?

 

"שיווק באמצעות תוכן הינה אסטרטגיה שיווקית המתמקדת ביצירה והפצה של תוכן בעל ערך ורלוונטיות, תוכן מתמשך במטרה למשוך ולשמר קהל קוראים מוגדר כאשר – בסופו של דבר, דוחפים לפעולה של הלקוח שהינה רווחית לחברה". מקור: CONTENT MARKETING INSTITUTE

המטרה העיקרית של שיווק באמצעות תוכן הינה למשוך מבקרים לאתרכם או למדיה החברתית של חברתכם על מנת שתוכלו להפוך אותם מזרים למבקרים, ומשם להמשיך איתם במה שמוגדר "מסע הקונה". בעבר, השתמשנו בשיטות של שיחות טלפון יזומות לרשימות שונות, משלוח המון אימיילים לרשימות שרכשנו, פרסום מוצרינו בטלוויזיה לכל מי שצופה, ושיטות שיווק אגרסיביות נוספות בצורת "דחיפת מוצרים". עכשיו הפכנו את המטבע על פניה – אנחנו משתמשים "בדבש" כדי למשוך את אותם הלקוחות שבאמת ירצו את מוצריכם. אנו עושים זאת על ידי עבודה מתמדת של יצירה ואצירה של תוכן רלוונטי וחשוב עבור לקוחותיכם במטרה להשפיע על התנהגות הלקוחות לכיוון של רכישה. זהו תהליך מתמשך המוטמע בתוך כלל האסטרטגיה השיווקית שלכם.

לסיכום, שיווק באמצעות תוכן אומר שאנו נותנים ערך ללקוחות – בין אם זה מידע או ידע, בצורת כתבות מקצועיות, שיטות מומלצות, טיפים ועוד, אשר יהפכו את לקוחותיכם לידענים. זהו "כיוון נכנס – משיכה" (INBOUND) בשונה מ"כיוון יוצא – דחיפה" (OUTBOUND). יותר ויותר חברות משנים את שיטות השיווק שלהם לכיוון זה, בהבינם שתוכן טוב הינו גורם חשוב מאד המספק גם שיפור בהחזר על השקעה. (ROI).

להלן מספר נתוני שיווק B2B מעניינים שפורסמו בעיתון פורבס (דצמבר 2015)

  1. 82% ממשווקי B2B כבר משתמשים בשיווק באמצעות תוכן כחלק מאסטרטגיית השיווק שלהם
  2. 61% ממשווקי ה B2B האפקטיביים ביותר נפגשים עם צוותי התוכן שלהם לפחות פעם בשבוע אם לא כל יום
  3. המשווקים באמצעות תוכן האפקטיביים ביותר מקצים חלק יותר גדול (42%) מתקציבם

RED DOT MARKETING מתמחה בכתיבת תוכן אפקטיבי באנגלית ובעברית – תוכן שיביא לכם את התוצאות הרצויות לכם!

התקשרו היום לקביעת פגישת ייעוץ חינם  09-3741244