שיווק וקידום באמצעות מדיה חברתית

אני בטוח שכולכם שמעתם על פייסבוק, טוויטר, ולינקדאין. אלה מספר דוגמאות של רשתות חברתיות מובילות, בהן בני אדם בונים קשרים האחד עם השני ומשתפים מידע מעניין. רשתות חברתיות גם הפכו בשנים האחרונות לאחד מהכלים החשובים ביותר לצורך קידום העסק שלכם.

החשיבות של שיווק באמצעות רשתות חברתיות הינה שאנשים יחלקו מידע שמוצא חן בעיניהם, ובדרך זו הופכים להיות "מקדמי מכירות" שלכם (ויראלי). דבר זה יקרה אם תספקו להם תוכן איכותי, תוכן שייתן להם תועלת כלשהי, כמו דו"ח של מומחים או כתבה מקצועית על נושא שמעניין אותם.

הבחירה באיזו מדיה חברתית להשתמש משתנה מעסק לעסק. אם אתם מוכרים מוצרים לנוער, כנראה שתשתמשו ברשת שונה מאשר אם אתם מוכרים לגיל השלישי. (כן, גם לגיל השלישי יש רשתות חברתיות(. הידע באיזו רשת או רשתות חברתיות לבחור כדי לקדם את העסק שלכם הינו אחד מתחומי ההתמחות של RDM. אנו בודקים את צרכי החברה שלכם, וביחד איתכם מחליטים מהי הרשת המתאימה ביותר עבורכם, ואז בונים תכנית שיווק אפקטיבית.

אז מהן הרשתות החברתיות המובילות למשווקים? על פי דו"ח של העיתון האמריקאי INC. אלו הן:

Facebook 52%

LinkedIn 21%

Twitter 13%

YouTube 4%

Google+ 4%

Pinterest 3%

Instagram 2%

 

כמובן שמספרים אלה לא אומרים שצריך תמיד לבחור בפייסבוק. אנו תמיד נבצע הערכה ונמליץ על הרשת החברתית הכי מתאימה לצרכים שלכם. כחלק מהשירותים של RDM אנו גם מספקים ניהול קמפיינים שיווקיים. ליחצו כאן למידע נוסף.

 

התקשרו אלינו עכשיו לפגישת ייעוץ חינם  09-3741244